Neler yeni
Internet Download Manager 6.38 Build 25 Multilingual

Internet Download Manager 6.38 Build 25 Multilingual 2021-05-27

indirmek için izniniz yok
1622144152501.png
Internet Download Manager, indirmelerinizi hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme ve güvenli çok parçalı indirme teknolojisine sahip akıllı bir indirme mantığı hızlandırıcısına sahiptir. İndirme başlamadan önce dosyaları bölümlere ayıran diğer indirme hızlandırıcıları ve yöneticilerinden farklı olarak, Internet Download Manager, indirme işlemi sırasında indirilen dosyaları dinamik olarak bölümlere ayırır.

CHROME EKLEME : https://chrome.google.com/webstore/detail/idm-integration-module/ngpampappnmepgilojfohadhhmbhlaek

Özellikler:

- Tüm popüler tarayıcılar ve uygulamalar desteklenir!
Internet Download Manager aşağıdaki tarayıcılarla test edilmiştir: Internet Explorer, MSN Explorer, AOL, Netscape Communicator, Netscape 6, Netscape 7, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Opera, NetCaptor, UltraBrowser, Slim Browser, Avant Browser, MyIE2, Optimal Desktop, Ace Explorer, Advanced Browser, 27 Tools-in-1 Wichio Browser, WindowSurfer, 550 Access Browser, FineBrowser Freeware, Kopassa Browser, Fast Browser Pro, Enigma Browser, GoSuRF, K-Meleon, Smart Explorer, The Off By One Web Tarayıcısı, Smartalec Voyager, CrystalPort AppCapture, Aile Tarayıcısı, XANA Web Tarayıcısı, Bluto, AutoSurf, 32bit Web Tarayıcısı, BrowseMan, WrestlingBrowser, Eminem Tarayıcısı, UltraBrowser, Cygsoft LDAP Tarayıcısı ve Net M @ nager.Internet Download Manager, popüler tarayıcıların tüm sürümlerini destekler ve herhangi bir üçüncü taraf İnternet uygulamasına entegre edilebilir.

- Tek tıklamayla kolay indirme.
Bir tarayıcıda bir indirme bağlantısına tıkladığınızda, IDM indirme işlemini devralır ve hızlandırır. IDM, HTTP, FTP, HTTPS ve MMS protokollerini destekler.

- Hız Hızlandırma İndir.
Internet Download Manager, akıllı dinamik dosya bölümleme teknolojisi sayesinde indirmeleri 5 kata kadar hızlandırabilir. Diğer indirme yöneticilerinin ve hızlandırıcıların aksine, Internet Download Manager, indirme işlemi sırasında dosyaları dinamik olarak indirir ve en iyi hızlandırma performansını elde etmek için ek bağlantı ve oturum açma aşamaları olmadan mevcut bağlantıları yeniden kullanır.

- Özgeçmiş İndir.
Internet Download Manager, bitmemiş indirme işlemine kaldığı yerden devam edecektir.

- YouTube kapmak.
İnternet İndirme Yöneticisi YouTube, MySpaceTV ve Google Video gibi popüler sitelerden FLV videoları alabilir.

- Basit kurulum sihirbazı.
Hızlı ve kolay kurulum programı sizin için gerekli ayarları yapacak ve Internet Download Manager

- Sürükle ve Bırak'ın sorunsuz kurulumunu sağlamak için sonunda bağlantınızı kontrol edecektir .
Bağlantıları IDM'ye sürükleyip bırakabilir ve indirilen dosyaları Internet Download Manager dışına sürükleyip bırakabilirsiniz.

- Otomatik Antivirüs denetimi.
Antivirüs denetimi, indirmelerinizi virüslerden ve truva atlarından arındırır.

- Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu.
Etkinleştirildiğinde, özellik herhangi bir uygulamadan herhangi bir indirmeyi yakalamak için kullanılabilir. İndirme yöneticilerinin hiçbirinde bu özellik yoktur.

- Yerleşik Zamanlayıcı.
Internet Download Manager belirli bir zamanda İnternet'e bağlanabilir, istediğiniz dosyaları indirebilir, bağlantıyı kesebilir veya bittiğinde bilgisayarınızı kapatabilir.

- IDM, web sitesi örümcek ve kapıcıyı içerir.
IDM, web sitelerinden filtrelerle belirtilen tüm gerekli dosyaları, örneğin bir web sitesindeki tüm resimleri veya web sitelerinin alt kümelerini veya çevrimdışı tarama için eksiksiz web sitelerini indirir. Belirli bir zamanda bir kez çalıştırmak, belirli bir zamanda durdurmak veya değişiklikleri senkronize etmek için periyodik olarak çalıştırmak için birden fazla kapma projesini programlamak mümkündür.

- IDM, birçok proxy sunucusu türünü destekler.
Örneğin, IDM, Microsoft ISA ve FTP proxy sunucularıyla çalışır.

- IDM, ana kimlik doğrulama protokollerini destekler:
Basic, Negotiate, NTLM ve Keberos. Böylece IDM, oturum açma adı ve parolasını kullanarak birçok İnternet ve proxy sunucusuna erişebilir.

- Tüm özelliği indirin.
IDM, mevcut sayfaya bağlı tüm indirmeleri ekleyebilir. Bu özellik ile birden fazla dosya indirmek kolaydır.

- Özelleştirilebilir Arayüz.
Sırayı ve ana IDM penceresinde hangi düğmelerin ve sütunların görüneceğini seçebilirsiniz.

- Kategorileri İndir.
İnternet İndirme Yöneticisi, tanımlı indirme kategorilerini kullanarak indirmeleri otomatik olarak düzenlemek için kullanılabilir.

- Hızlı Güncelleme Özelliği.
Hızlı güncelleme, IDM'nin yeni sürümlerini kontrol edebilir ve haftada bir kez IDM'yi güncelleyebilir.

- İndirme limitleri.
Kota özelliği ile aşamalı indirme. Bu özellik Direcway, Direct PC, Hughes vb. gibi bir tür adil erişim politikası (veya FAP) kullanan bağlantılar için kullanışlıdır.

- IDM çok dillidir.
IDM, Arnavutça, Arapça, Azerbaycan, Boşnakça, Bulgarca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Farsça, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Litvanyaca, Makedonca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Tayca, Türkçe ve Özbek dilleri.
  • Beğen
Tepkiler: volkan
Yazar
TheKoswog
İndirilme
7
Görüntüleme
409
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Üst