Neler yeni
Göktürk Kurtları

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

⚡️E-Postanıza Bakarak Para Kazanın

Ryaz

Yeni Üye
Üye
Evet aslında konumuzun başlığı şaşırtıcı derecede doğru. E-Postanıza her gün bakarak para kazanıyorsunuz. Konuyu daha bir açmak gerekirse E-Postanıza gönderilen anket tekliflerini kabul ederek para kazanıyorsunuz. Şimdi daha kolay anlamak için adım adım anlatacağım.

Adım Adım Para Kazan:

SİTEYE GİT

Ülke uyarısı verip siteden atar ise us,ca,uk ve au ülkeleri ip değiştirmeyi deneyin.

Üye olma yerine gelin. İsminizi, soy isminizi doğru yazın. Adres kısmında sadece us,ca,uk ve au adreslerini kabul ediyor. Ona göre bir adres yazın.

Üye olduktan sonra önünüze birkaç yazı ve yanında 1$ ,0.70$ küçük profil anketleri olacak onları doldurun. (Earn More Yazan Kısımdaki görevleri de tamamlayın)

Sonrasında ise diğer anketlerin gelmesini bekleyin. Her gün e-postanıza bakın ve gelen anketleri doldurun.Evet bugün internetten sadece her gün e-postanızı kontrol ederek gelen anketleri doldurarak nasıl para kazanabileceğinizi anlattım. Bu işi düzenli yaparsanız sabit bir gelir elde etme şansınız var. Site hakkında söyleyeceklerim ilk defa duyduğunuz bir site olabilir. Çünkü belli ülkelerdeki insanlar için çalışıyor. Scam konusunda ise internetteki birçok kaynak ödeme aldığını açıklamış.
 
Üst