Neler yeni
Göktürk Kurtları

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ℹ️ Deep Web'te Bulunan Yaşanmış Olaylar

Ryaz

Yeni Üye
Üye
1. ANCİENT RAM INN

07dde7300900d8b57e15504b805bf2b8.jpgEski Pagan mezarlığının üstüne bir İngiliz meyhanesi olarak inşa edildi. Ancak aslında şeytana tapan birtakım insanın ibadethanesiydi ve buraya çocuklar getirilip şeytana kurban edilirdi. Burayı ziyaret edenler meyhanenin ortasında bekleyen bir rahip, bir çoban ve bir komutan hayaleti olduğunu söylüyorlar. Meyhanenin sahibinin günlüklerinde yazdığına göre gece yatağından görünmeyen bir güç tarafından çekilip, bazı geceler yatağından aşağı düşürülüp rahatsız ediliyordu. Binanın altında yapılan kazı çalışmaları sonucu küçük çocuk iskeletleri bulundu. Merak edip ziyarete giden 8 insanın psikolojisi bozuldu.

2. "Srbosjek" (Sırp kesmesi)​

4f95d873d3995b125a67702e12766627.jpg

Deri bir eldivene monte edilmiş 12 cm bir bıçaktan oluşur. Bıçağın ergonomik yapısı el yormadan pek çok insanı öldürmesine olanak sağlar. Boşnak nazi ss birlikleri tarafından daha kolay ve zahmetsizce kurşun harcamadan sırp öldürmek için tasarlanmış ve hırvatlar tarafından da kullanılmıştır.3. Chat Yapan Katil

e9a52364722eb23010d772f873e278ec.jpgDeepweb'te chat odalarında dolaşan bir katil,Şu ana kadar onlarca insan öldürdüğünü ancak öldürme şeklinden dolayı yakalanmadığını belirtmiştir.Cesetleri nasıl yok ediyorsun? Diye soran bir deepweb kullanıcısına ise şu cevabı vermiştir; CESET YOK ETMEK : Özet olarak perklorik asidi (2 litre) cesedin üstüne dökmeniz yeterlidir, fakat bunu elde etmeniz imkansız olduğu için alttakiler alternatiftir.. Öncelikle bir gaz maskesi takıyoruz, cesedi varsa evdeki mermer kuvetin içine güzelce yerleştiriyoruz.Üzerine soğuk su tutuyoruz. (yaklaşık 5 dakika)

Ardından üzerine

50 CC "HCL" (Hidroklorik asit)

50 CC "HBR" (Hidrobromik asit)

50 CC "HNO3" (Nitrik asit)

120 CC "H2SO4" (Sülfürik asit)

50 CC "H2CO3" (Karbonik asit)

70 CC "HCLO4 (Hidrojen klorat)

DÖKÜYORUZ.

Kapıyı kitliyoruz içerinin hava almaması gerekiyor yaklaşık 37-38 dakika sonra cesetten eser kalmayacaktır, kemikleri mikroskopla görünür hal alacaktır.

Fakat içeriye 14 saat sonra girin ve küvete sıcak su dökün iyice, işlem tamamdır.

Parmak izi yok etmek: Bildiğiniz üzere dokunduğunuz her madde de parmak izimizin kalması mümkündür, bunu önlemek için elinize alkol dökün ve kurumasını bekleyin.Ardından plastik bir doktor eldiveni takın fakat bazen siz farkında olmadan çok hafif aşınma yapabilir. İz bırakmaz fakat etrafa bulaşan kan varsa mutlaka üzerinde iz bırakır bunun için kanın üzerine amonyak dökün ya da sıkın ardından kaz tüyü ile toz alır gibi silin.

4. Münih Gizemi

d3fdfd78070836af6be1cd9e8384c819.jpgMünih yakınlarındaki bir köyde 63 yaşındaki Andreas Gruber, eşi Cäzilia, kızları Viktoria Gabriel ve Viktoria’nın iki çocuğu Cäzilia ve Josef ve hizmetçi Maria Baumgartner gizemli bir şekilde aynı gün içerisinde öldürüldüler.Ölümlerden önce, aile şüpheli bir şeyler olacağını farketmiş. Bir kaç gün öncsinde evin önündeki karda ayak izleri görmüş, bu ayak izleri eve doğru gelmiş ama hiç biri geri dönmemiş. Ayrıca son bir kaç gündür de evin tavan arasından gelen garip sesler geliyormuş kulaklarına. Cesetler, 4 gün sonra komşuları tarafından bulunuyor ama o 4 gün boyunca evin bacası tütüyor, sığırlar besleniyor, mutfakta yemek yeniyor. Ertesi gün, yani 5 nisan'da otopsi yapılıyor. Cesetlerin kafası kesilmiş, yalnız Viktoria'nın 7 yaşındaki kızının saldırıdan sonra birkaç saat hayatta kaldığı tespit ediliyor; anneannesinin, dedesinin ve annesinin kafası vücudundan ayrılmış bedenlerinin yanında bulunuyor, saçları ise yolunmuş. Katil ile ilgili tek ipucu ise katilin silahı olan kazma ve onu tüm gece sıcak tutan ateşti. 1922 yılında gerçekleşen hadisede katil bulunamadı. Katilin evden ayrılmadan önce evdeki tüm hayvanları beslediği de belirlenmiş.
 
Üst