Neler yeni
Göktürk Kurtları

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

İnternetde Kavga Ettiğiniz Kişinin Numarasını Yayma

Ryaz

Yeni Üye
Üye
-İlk Olarak Pubg Mobile Oyununda Çok Abaza Var Global Sohbete (Ben Yerel Tercih Ediyorum) Numarayı Atıp Arayın Mesaj Atın Görüşelim Yazıyorsunuz Zaten Bir Sürü Abaza Yazar
:)

-Mobile Legends Oyununda Eşsiz Benzersiz Abazalar Var Kafayı Yemiş Durumdalar Benim Erkek Hesabıma Bile Yazdılar ğapbpwlpwaplb
Mobile Legends deki Globale Veya Yerele Numarayı Atıp Arayın Veya Mesaj Atın Görüşelim Yazıyorsunuz Yeterince Rahatsız Ederler

-İnstagram da Kız Ağırlıklı Paylaşan Sayfaların Yorumlarına Atabilirsiniz Pek Fazla Etmezler Ama Yine Gelen Olacaktır

-Facebook da (Bunu Herkes Biliyordur) Dayı Gruplarına Sohbet Gruplarına Girip Numarayı Yazıp Arayın Veya Mesaj Atın Görüşelim Yazıyorsunuz Dayılar da Baya Gelirler

-Twitter da Etiket Yaparak 0 Hesapla Bile Baya Rahatsız Ettirebilirsiniz Twitterdakini Yeni Hesap Olsa Bile Çok Kişi Görüyor

-Discord da (Çoğunlukla Sunucudan Banlanırsınız Ama Az Korumalıysa Sıkıntı Yok) Çok Kişinin Olduğu Sunuculara Girip Sohbete Numarayı Yazıp Yine Kız Olarak Yukarıda Yaptıklarımızı Yapabilirsiniz Ama Sunucunun Konusu Neyse Mesela Oyun Steam Cüzdan Kodu Dağıtıyor Felan Yazabilirsiniz.

-Eskort Siteleri Baya Karlı Bu Açıdan Ama Ben Tavsiye Etmem Başınız Belaya Girebilir

-İnternetten Bulduğunuz Herhangi Whatsapp Grubuna Fake No Alarak Girip Bu Yaptığımı Uygulayabilirsiniz Kendi Numaranızla Yapmayın Sıkıntı Çıkar

-Metin2 Oyununda Genelde Artık Yaşlı Kitle Olduğu İçin Oraya Bu Yaptıklarımızı Uygulayabilirsiniz Ama (SaltanatMetin2) yi Tercih Ediyorum Orası Daha Sağlamdır

-Birde Reelde Tekniğim Var Liselerin Önünde Duvar Direk Herhangi Bir yere İlan Asın Oyun İçin Grup Alımı Veya Başarılı Oyuncu Seçimi Diye Asıp Tel Noyu Kurbanınkini Girin Çok Ararlar (KARANTİNADA ÇALIŞMIYOR)